Číslo zápisu:

       ČMKU/BOC/1001/04/05

PRA/CEA

       negativní v 6ti týdnech/3 letech 

DKK

       2/2

Bonitační kód:

       2/2iimbesbsnna/K1W3

Výstavní ocenění:

       velmi dobrá

Zkoušky z výkonu:

       A1, A2

 

     Pegule je, jak je zmiňováno i u Airinky, taktéž žížala v křeči, ale už ne v takové a pro pohlazení a olíznutí mého obličeje je ochotná i vyskočit, pokud se k ni nezohnu.
     Peggyna se narodila jako modrá princeznička a od malička byla velice akční. Dlouho jsem zvažovala, že by zůstala doma, ale nakonec se o miminka z tohoto vrhu strhla málem bitka a já jsem neměla to srdce říct Adamovi (který ji k nám chodil okukovat téměř každý den), že mu ji nedám.
     Pegynku máme pod drobnohledem, protože se setkáváme na našem „domácím“ Zlínském cvičáku, a tak můžeme hodnotit všechny snahy, úspěchy i neúspěchy. Adam s Peggy chodí na záchranářský výcvik, dali si práci s poslušností, byli u oveček, ale nějak se nemají ke skládání nějakých zkoušek. Ale to nevadí, jsem ráda, že je Pegoš v dobrých rukou, kde ji mají rádi a udělají to, co ji na očích vidí (jen si nejsem jistá jestli by to nemělo být spíš obráceně)... Nejvíce energie a snahy vkládá Adam s Peggy do agility a na parkuru je nelze přehlédnout (a občas i přeslechnout) a společně úspěšně bojují ve třídě LA2.ZPĚT
© Made by Mura Uca